احتیاج دارم یکی ازم تعریف کنه :/وَ یکی بیاد بهم بگه بهت امید دارم. به  باور (کسی که منُ می‌شناسه) احتیاج دارم .دیگه ته کشیدم می‌دونی . درسته که من خیلی کارای بی ربطی قبلا کردم وَ میدونم تلاشی نکردم .ولی پشت سر هم که شکست بخوری .نمی‌دونم. خیلی سعی کردم به این نیازمندی،اعتراف نکنم .بزرگترین آرزوم فک کنم این باشه یه آدمی رو کنارم داشته باشم، بدون اینکه چیزی بگم، بتونه بفهمه چی برام بهتره .
+اگه نظر می‌دین ادرستون رو هم بذارید چون بعضی وقتا یچیزایی رو میخام ج بدم :/ بعد نمیشه :/ بعد همش می‌خوام ج بدم هی نمیشه ://
+بعد یچیز دیگه :/ وقتی داشتم بالایی هارو تایپ میکردم گفتم منظورم یه آدمیه منو بشناسه :/ و به هیچ وجه منظورم آدمایی که این جمله هارو خوندن نبوده ://// و چون اینجا من فقط پیرامون خودم و مزخرفات تکرار شونده در مغز خودم مینویسم :/ لازم داشتم چیزی که هی دارم تکرارش میکنم رو یجایی که حس میکنم یه آدمی میبینتش بنویسم :/ حالا اصن آشنا و ناآشنا بودن اون آدم مهم نیست :/ چون اصلا برای دیدن عکس العملی از طرف بقیه اینا گفته نمیشه:/ ینی فقط دنبال شنونده ای:/که یه وقتایی هم یه سری به معنی توجه یا رد و تایید برات ت بده :/
+بعد بازم یچیز دیگه :/ اینکه دوس دارم یه آدمی رو بشناسم که بدونه چه رفتاری با هر آدمی مناسبه ینی مثلا من الان مستقیما اومدم گفتم چه چیزی حالم رو خوب می‌کنه :/ ولی خب وقتی همچین نیازی رو بیای مستقیما به نزدیکانت بگی دیگه فایده ای نداره :/ و خیلی خنده داره :/ ولی ممکنه یه آدمِ نمی‌دونم شاید باهوشی:/باشه که بتونه درک کنه چی بهتره به یکی در موقعیت من مثلا بگی:/, چی مناسب تره :/ وگرنه توی هری پاترم کسی نبود بیاد مغز این و اونُ بخونه ://و خیلی مسخره س من بخوام توقع داشته باشم یکی مغزمو بخونه :///

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها